Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Fücsök007 #68851 üzenetére

    Itt nálunk, optika faluba bejön majd doboz és VDSL2 megy szét, nem tudom elképzelni hogy cserélnék optikára a hálózatot
    És rajtam kívül talán senkinek nincs XL-es nettje, így nem hiszem hogy valaha is lesz optika(5-10év múlva amúgy is kihal a falu)

    Van még ez a kistérségi optika izé de az meg drága, bár 6800Ft-ért(kedvezményekkel) 100/100-as kínálnak (bár nem tudom hogy más hálózatba mennyit bír)

    5G meg a többi én annak is örülnék ha rendesen lehetne telefonálni mert olyan jó a tornya a Telekomnak hogy sokszor nincs térerő, vagy csak az egyik fél hallja a másikat, vagy halk, megszakad, kicseng de felvéve senki, nem csörög a telefon majd jönnek a nem fogadott hívás sms-ek, és lehetne sorolni
    És nem ám a hegyek között vagyunk hogy bármi is árnyékolná a tornyot, nagy laposon vagyunk a román határ mellet

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák