Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Lebetegedtem..Fáj a torkom de mégsem ez az ami igazán lever a lábamról. Sajnos tegnap történtek dolgok amik elég erősen felzaklattak. A munkahelyen nagy számonkérés volt hogy miért haladunk ilyen lassan és el kellett magyaráznom szinte ordítva hogy ez nem az a tető amit csak úgy szórni kell. Persze mivel a munkaadónk előre felvette a lét rá és el is költötte nagyon fájdalmas ez neki. A veszekedésnek az lett a vége hogy teljesen elment a hangom. Persze estére lehiggadt az öreg mert tudja hogy még mindig mi vagyunk számára a legolcsóbbak. A hivatalos ügyeim is újra éledtek amiket már lassan egy éve idegesítenek. Már azt hittem lezártuk de mindig be akarnak rángatni. Erről bővebben nem írok. Épp mondtam édesnek hogy volt 2 felhőtlenül boldog napunk és erre tessék....Az élet kegyetlenül büntet ha már épp jól éreznénk magunkat. Ránk fér majd a hétvégi pihenő..
    Munka: A reggeli szóváltás után teljesen széthullottunk és elég nehezen haladtunk. Ráadásul estére még az is kiderült hogy egy 38-as főfal elé rejtélyes okokból húznak még egyet amire rá fog ülni a tető. Az egészben csak az a bibi hogy mivel a rajzon nem szerepel a pót fal ezért mi a meglévőhöz készítettük a tetőt. Ha ezt a remek lépést meghúzzák akkor a tegnapi napunk olyan mintha nem is csináltunk volna semmit. Remek...
    Remélem ma nyugis napunk lesz. Többé kevésbé a mai kommunikációm az integetés és a bólogatás lesz.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák