Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit nyugtalanul alvós éjszaka utáni fáradt ébredésen vagyok túl. A tegnapi napunk nem pályázhat az "életem legjobb napja" címre. A csodálatos hétvége után tegnap mikor hazaértem egy igazi szófogadatlan kislány fogadott. Nem is értem mi lehetett ez a nagy fordulat. Szerencsére édes itthon volt de ő sem tudott igazán mit kezdeni a helyzettel. Én meg pláne nem szólhatok rá. Na nem azért mert nem tehetném meg hanem azért mert én még abban a fázisban vagyok ahol mindent megengedek cuncinak azért hogy egyre beljebb kerüljek a szívébe. Na de ma édes dolgozik már este és rám marad cunci. Félni éppenséggel nem félek tőle de azért jó volna ha ma inkább az aranyos oldalát kapnám.. Most 2 napig enyém az este majd szabados lesz édes és egy újabb este következik amikor nekem kell helyt állnom.
    A lépcsőzsalut el tudtuk készíteni vasalásra amit ma este be kell még fejeznünk hogy holnap be tudják betonozni. Ma rejély mit fogunk csinálni. Valami kocsibeállót kell gyalult anyagból építeni. Majd alakul...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák