Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit fáradtan ülök a gép előtt. Nem aludtam túl jól. A pénzügyi dolgaink aggasztanak picit. Még nem vészes de sajnos nem fizettek ki mindent még nekünk ami jelen helyzetben életmentő lenne. Remélem a héten egyenlíteni fogják a számlát.
    Tegnap volt cuncikám első napja az új oviban. Nagyon tetszett neki. Ott maradhatott volna szerelmem vele de nem volt rá szükség. Ettől boldog vagyok. Érezni rajta hogy már itt van neki az otthon. Tegnap este pedig lefekvésnél mondta is hogy most így hárman vagyunk egy család mint régen az apával. Ez nagyon meghatott. Hosszú utat kell bejárnom még vele de igyekszem jó apukája lenni. Van egy saját kis mumusom amivel naponta meg kell küzdenem. Legalább olyan jónak kell lennem mint az apja volt vagy talán picivel jobb is. Ez nem teher számomra. Most ezért is igyekszünk a szobájával. Hét végére el kell készülni vele hogy el tudja mesélni az apjának hogy van már szép szobája.
    Tegnap este munka után kifestettük fehérre a falakat és a plafont. Ma már mehet a rózsaszín rá. Még most reggel munka előtt glettelnem kell hogy délutánra rendben legyen minden a festésre. Ma még festéket kell venni és szerencsére van annyi pénzünk hogy belefér. Nem szerettem volna ezért halasztani a szoba elkészítését. Nagyon fontos ez számomra!!!
    A tetővel a cserepezéshez közeli állapotban állunk már. Ennyi... Egyáltalán nem izgat a dolog..
    A gép sem érdekel. Tegnap este is csak azért ültem le elé hogy álomvilágot elolvassam. Mint megtudhattátok belőle életem szereleme írja . Most is itt ül mellettem. Nagyon nagyon szeretem őt!!
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák