Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz VladimirR #20 üzenetére

    Ez a hozzászólása olyan szellemes volt, hogy nem is figyeltem, hogy Ő postolta.... :U :D

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Penge_4

    veterán

    válasz VladimirR #20 üzenetére

    Azért kicsit érzed a különbséget. Parci kulturáltan kifejtette a véleményét, te pedig személyeskedtél. De ha valami rosszat szóltam a 4-es hozzászólásban, ami ezt kiváltotta, akkor bocsi.

    Egyébként meg innentől megmondtam, hogy oda fogom postolni a személyeskedő hsz-eidet, mert korábban engem (is) banolt Racecam, amiért visszaszemélyeskedtem neked.

    bantani a ti (moderatorok) dolga lenne, mondjuk a folyamatos flame-keltesek

    Neked pedig (hogy a te szavaiddal éljek) többen szóltak már a tagok a fórumon, hogy attól, ha valaki véleménye nem egyezik a tiéddel, még nem feltétlenül trollkodás vagy személyeskedés.

    vagy a tobbszori warez-ra valo bzditas miatt

    Ha azt írom, hogy az otthoni warez nem feltétlenül jelenti azt, hogy megkárosít az illető bárkit is, ugyanis nem feltételezhető, hogy meg is venné ellenkező esetben az adott tartalmat ez is egy vélemény, ezzel nem buzdítok senkit semmire, csak kifejtem az álláspontomat és próbálom a jogi szabályozásokat felhasználói szemmel értelmezni. De ha ez buzdításnak minősül, akkor sem a te dolgod a moderáció, hanem a moderátoroké.

    Különben meg végképp nem értem, hogy mindez hogy kapcsolódik a kínai tartalomszűrés topichoz, de te biztos tudod... :U

Új hozzászólás Aktív témák