Új hozzászólás Aktív témák

  • Vorontsov

    tag

    A történetem osztanám veletek mit szóltok hozzá?

    Vettem új akkumlátort sajnos nem lett jó.A töltőt külön használom és az akkumlátort,tehát a bicikli hibáját kizárnám.Betettem az új akumlátort és feltűnt a töltési ideje nem 6-7 óra amennyinek kéne lennie hanem 8 óra.A teljesítménye nem 30 km hanem csak 20km.Munkába járásra használom.Hogyan nézzem meg hogy megfelelően működik ha nem teszem bele kipróbálni?
    Ezt válaszolta a bolt:
    Kedves Gábor!
    Mi tudjuk értelmezni amit mondott azonban ön ezek szerint nem azt ami le van írva a weboldalon, ugyanis a MAXIMUM hatótáv 30km nem egyenlő azzal, hogy ön el is megy vele ennyit.
    Ezek a motorok 15-20 km t tudnak maximum, ennél többre soha nem voltak képesek és nem is lesznek.
    Egyszóval az akkumulátorok teljesen jól müködnek, nincs oka pánikra.
    A töltési idő is relatív, attól függ mennyire merítjük le az akkumulátorokat.
    Üdvözlettel:Likebike

    Sajnos nem ennyit tudnak,hanem ami le van írva.
    Tudta a 30Km-t ugyanis a munkahelyem oda vissza 10Km én ezt 3x tudtam megtenni.
    Na most itt az van amikor új volt 3x be tudtam menni a munkahelyemre a mostani akksival amit kiküldtek csak 2x.
    Méréseimet gps-el mértem,ha nem is lenne pontos a mérésem a lényeg:nem 3x csak 2x tudok bemenni dolgozni..Ráadásul még hülyének is néznek.
    Mit tudok tenni?Köszönöm szakértelmét ill tanácsát.

    Kedves Gábor!
    Mivel az akkumulátor már be lett épitve ezért nem áll módomban visszavásárolni az akkumulátorokat.

    Nem mondtam be lett építve csak letesztelve.

Új hozzászólás Aktív témák