Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz h_143570 #8154 üzenetére

    "Ha a konyvjelzo fileban levo konyvjelzok voltak mar szinkronizalva vagyis van nekkik ID mezojuk akkor nyugodtan importalhatoak"
    Mint már említettem, bekapcsoltam a szinkronizálást, és NEM hajlandó SEMMIT sem importálni a könyvjelzők közül, PEDIG a My Opera felületen látszanak a könyvjelzők!
    Pont ennek az okára kérdeztem rá...
    Nincs alapértelmezett könyvjelző, semmi. Egyszerűen nem hozza be a könyvjelzőket. Az az adr-fájl, amire azt hittem, hogy jó lesz, valszeg mégsem a jó változat, mert hiányzik belőle olyan könyvjelző, amit mostanában mentettem. :(

    Ja, és az általad leírt beállítási pontokban mindent néztem már korábban, és minden alapértelmezetten van.
    Egyszerűen fogalmam sincs, miért nem szeretné behozni a könyvjelzőimet, már arra gyanakszom, hogy csak egy teljes Opera-takarítás, reinstall lesz a megoldás... :(

    VISZONT ebben az esetben megkérdezem egyértelműbben: ha teljesen friss telepítést rakok fel adott gépre, és a könyvjelzőim korábban szinkronizálva voltak az Opera Linkkel, akkor az új telepítésnél biztos nem törlődnek ezek a szinkronizált könyvjelzők, ahogy törlődnek akkor, amikor mondjuk bekapcsolt szinkronizáció mellett törlök egy könyvjelzőt a böngészőből?
    Ha nem, akkor miért nem, hogy működik a szinkronizálás? Mert akkor nem értem a logikáját, mi alapján töröl, és mi alapján nem. :D

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák