Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz UnSkilleD #5559 üzenetére

    Már végig próbáltam 3,6-tól 3,9-ig és nem mutatja.
    A Rivatuner meg eleve nem megy 5870 alatt.

    Csak az everesttel tudtam megnézni/naplóztatni a vMem kihasználtságot, de csak XP alatt.
    Ugyanaz az az everest ugyanolyan számú driverel WIN7 alatt nem mutatja (ugyan mi ennek az oka... tudom a furmark nem laggol XP alatt sem érv.)
    Szóval... XP / GTA4- alatt szépen felkúszott 950MB-ig a lefoglalt vmem, de nem láttam összefüggést az akadásokkal, akkor is akadt amikor 300megát foglalt le. (talán kevesebb volt a lagg, de XP alatt a GTA4 se nagyon laggol, viszont kevesebb az fps)

    Ami segít az hogy nem telepitem az ATI szoftvereket csak a drivert. Meg kis bűvészkedés a játékokban 2 napi net túrás után.
    De miért van igy egy 100K-s VGA-nál?
    Nekem ez nem tetszik.

    És nem csak az én egyedi fajbénaságom, mások is panaszkodnak, csak halkabban...
    Az i7-860-on a GTX-ek jól mentek, az ATI miatt új XP és WIN7 install volt. Mind segítet egy picit, de még mindig van játék ahol bosszantóan előjön a lagg, miközben egekben az fps, gyönyörű a kép, és mint az álom úgy megy a kari.
    Olyan ez mint egy vörös begyessel szexelni, aki 2 percenként lerug magáról, aztán meg visszahúz.
    Hiába legjobb a placcon, egy idő után megunja az ember akármilyen szép..
    Inkább egy ronda de stabil GTX285, nagy lógós 2GB rammal...

    Hogy ON is legyek:::
    Pont ilyesmiktől félek a GTX480/470-nél. + driverhibák jól megfejelve melegedéssel meg zajjal.
    De ne igy legyen...
    Bár ez a lassú vajúdás sok jóval nem kecsegtett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák