Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz carl18 #24508 üzenetére

    a komment szekciót olvasva olyasmit vélek kivenni, hogy 179 $ a TI verzió lesz, ha lesz.
    Annyiért ha valóban Rx 580/ 1060 6 GB környékén lesz,mint ahogy a FF táblázat hozza, nem lesz rossz ajánlat hisz ha jól tudom az is annyiba kerül.
    Én inkább pesszimistán néztem a 3 GB verzió modellhez, meg kell várni a megjelenést. Ha optimistán nézem akkor a TI verzió inkább 1060 6 GB sebességű 179 $ áron az kb 20 % előrelépés ár / teljesítményben, - 2 GB RAM.
    Árcsökkentés után ha jól tudom az Rx 580 4 is 180 dollár környékén van a 4 GB verzió,és 200-210$ körül a 8 GB, tehát nem lesz rosszabb ajánlat, mint az RX 580 4 GB csak a zöld oldalnak és ott van a jóval kedvezőbb fogyasztás az OEM gyártóknak.
    A sima 1650 verzióra 119-139$ árat rebesgetnek ami egy GTX 1050 TI sebességű lesz + pár %@75 watt. Ezzel elég jól lefedi NV a Turinggal mind a konkurenciát mind az előző Pascal családot.GT verzió kérdéses még.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák