Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz t72killer #21380 üzenetére

    (#21380) t72killer+(#21390) t72killer
    Alapvetően meg vagyok vele elégedve, jók a színek, pár apróságot leszámítva.
    1. kicsit billegősnek érzem az állványon a panelt. Vízszintesnél vagy függőlegesnél nem "kattan" be, hanem szemre kell állítvani, biztos meg lehetett volna oldani jobban is.
    2. nekem a széleken kicsit lilás, gondolom a bevilágítás miatt. Nem tudom, ez mennyire típushiba vagy egyedi. Általában nem látszik, de világos háttéren észrevehető (fehéren zavaró).
    3. az inputoknál nincs Auto, kézzel kell állítani, ha mondjuk DP és hdmi között váltok. (pl. 2 gép van rákötve, de ha az egyik aktív csak, akkor sem vált át automatikusan, kézzel kell váltani az inputot.

    És amiért idekevertem a másik hsz-t is. Ez ugye 32" 4k. Én 27" 4k-ról váltottam, ami egy Dell IPS volt (P2715Q), és azért az jobban bejött, jobban össze volt rakva, külalakra is jobban tetszett.
    Viszont 27"-on a 4K bármennyire is szép, azért kívánja a nagyobb képátlót. Én is azt mondom, hogy 27"-ra a WQHD jobban passzol, 4K meg 32" és felette.

Új hozzászólás Aktív témák