Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz hoolla #17057 üzenetére

    Senkinek nem jó, de ez van.

    Egy "átlag" 4K gamer PC Ti-vel jelenleg is szinte nyaldossa a fél millát monitor nélkül... míg egy konzol mennyi?
    Tudom, hogy néhol épp hogy megy a 30 FPS, vagy a 60 köhögősen, de akkor is ezt veszik, mert negyed annyiba kerül, rátolod a TV-re aztán szevasz.

    Szerintem a dVGA piac már régóta a kolonc irányba menetel. Megcsinálják a kártyákat deep learningre, compute-ra, iparnak. Aztán ami marad az mehet a bányába...és ami ezután ténylegesen marad overpriced a gamereknek. Magas termékenkénti árbevétellel, mert így éri meg. A konkurencia hiánya se tett jót ennek a folyamatnak. Hiába tudná az NV ennek a dupláját is akár, ha csutkára lefosztják így is a készleteket... minek erőlködni? Abszolút logikus.

    Azért a 4K 144Hz tényleg extrém igény, ahhoz már gurítanod kell egy 1180 Ti SLI-t is szerintem.

    A realitás talaján maradva szerintem most a cél a stabil 4K@60 minimum FPS Ultra mindenhol, új játékokban is... 1180 esetén. (Azért az 1080 Ti is beesik néhol 40-50-re). 1180 Ti pedig felette, de szerintem ez sohasem fogja elérni a 120/144 Hz-et 4K-n. Oda már SLI kell... Kezdőár 300+300K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák