Új hozzászólás Aktív témák

  • tombar

    senior tag

    válasz fatallerror #10538 üzenetére

    igen, a tsmc-s szarakodás is nagyon benne van a dologban, habár az új node-okra való átállás egyre nehezebb. se az nV se a tsmc fölött nem akarok pálcát törni, de nem lennék meglepve h az nV saját balgasága miatt csúszott, főleg úgy h tudják h nekik nehezebben megy. persze benne lehet h éppen a tsmcnél is volt egy kis "behatás". igazság szerint messzemenő következtetéseket nem akarok levonni. nekem ez a hirtelen compute irányba való állás is fura. elhiszek én sok mindent, mert hülye vagyok, de azért sok pofátlan evolvedes játék is van :D nyomhatna már a twmtbp is pár vásárló központú terméket is az orrunkba, meg olcsóbb kártyákat is :D egyébként nem is értem ezt a hozzáállást. simán beszophatják a tegrával, ill. a maxwell is, mivel az csak első generációs jövevény lesz az amd 2. generációs példányával szemben. emellett meg lehet h nem is lesz konzolban nV gpu :S azért jobban is kapálózhatnának a pc gaming életben tartásáért egy g80, gf110, meg gk104 után...
    én legutoljára azt az infót olvastam Abutól h fullosan kérdéses a dolog :D :O
    de mit ne mondjak, örülnék egy korai launchnak. főleg h ahogy megjön 10én a fizum, már dörzsölném is a kezem. basszus már a 8800 gtx óta szeretnék újítani. :D az egyetlen "nayg" uprgadem p4 2.0-> a64 3200+, életem eddigi legjobb pozitív csalódása kockaipar téren. :D egymagos kis szutyok, de küldi keményen :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

Új hozzászólás Aktív témák