-
IT café
Ez a topic a Nikon DSLR-ekkel kapcsolatos kérdésekkel foglalkozik. Ha új látogató vagy egy dolgot kell betartanod:
Olvasd el az első hsz-t!
Új hozzászólás Aktív témák
-
dssport
tag
válasz
mazsi70 #42183 üzenetére
Lehet, hogy nem pártatlan, és nem is hibátlan összefoglaló. De manapság mi az? Egy Youtube teszt amin a gyártó meghívja a tesztelőt a világ másik végére egy fotózásra?
Egy szakmai cikk ahol a legritkábban van 2 különböző gép ugyan azon paraméterek alapján súlyozva/összehasonlítva? Az egyik teszt ekkori, a másik akkori, a kettő között eltelt x hónap és ugyan azon oldalon képesek különböző tulajdonságok szerint értékelni pro kontra érveket felsorolni... Telik az idő változnak a szempontok. Ami az egyiknél PRO az a másiknál lehet, hogy meg sem jelenik az összehasonlításban és így tovább és így tovább. Nem is beszélve arról, ha különböző emberek végzik a tesztet. Mindettől függetlenül szerintem értékelendő, ha valaki ennyi energiát fektet -tudtommal anyagi érdekek nélkül- abba, hogy segítsen másoknak.
Engem sem győzött meg teljesen, (nem is vettem Sony MILC-et) tudni kell mérlegelni és olvasni a sorok között de kezdetnek akkor is hasznos lehet.
szvsz
ui.: talán dpreview komolyabb a fent említett szempontokat figyelembe véve... talán...
Új hozzászólás Aktív témák
● PH!otósok beszélgetős offolós topikja
A topicba tilos bármilyen, keres, kínál, cserél típusú hirdetést beírni!
- Samsung Galaxy A14 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Országos! KÉSZPÉNZES - UTALÁSOS VIDEOKÁRTYA FELVÁSÁRLÁS! Korrekt áron! AMD!
- LG 48C3 - 48" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen6 CPU
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 12600 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB CM CMP 510 Corsair 650W
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch SE/Apple Watch SE 2 (2022)
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest