Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauddip

    aktív tag

    Sziasztok.
    Remélem itt tudtok jót és rosszat is mondani majd nekem az általam kiválasztott fényképezők közül.
    Most van egy 0%Thm-es akciót az Mo-i elektronikai nagykereskedésben május hónapban, és erősen elgondolkodtam egy tükörreflexes gépen. Már nagyon régóta (10éve is van már), hogy nézegettem őket, de valahogy mindig is kimaradt, hogy vegyek egyet.
    Mivel eddig csak telefonnal és sima kis digitális gépekkel fotóztam, meg dv kamerám volt, és azzal filmeztem, így kezdőként indulnék neki a dolognak, úgy hallottam így elegendő is az a 18-55mm-es objektív, amit adnak hozzá. Viszont nem értek annyira a vázakhoz, mi jó, mi nem, és persze nem egy üzletben akarok utánakérdezni, mert ott a buktatókat nem fogják elárulni nekem, és nem akarom, h rámsózzanak valamit ami nem is annyira jó.

    Tehát a két (számomra árban még elérhető) modell:
    Nikon D3200 és D3300.

    Akinek esetleg lenne is valamelyik, kérem ossza meg röviden a tapasztalatait! :)
    Igazából ez a vásárlás olyan lenne, h jó néhány évre venném, ezért jól meg kell gondolni a választást!

    Köszönöm, és üdv :)

    Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

Új hozzászólás Aktív témák