Új hozzászólás Aktív témák

  • egaa

    csendes tag

    Sziasztok!

    Adott kettő router:

    1. Huawei 5G CPE pro 2 H122-373
    2. Huawei 4G 818-263

    Mindkettőben Voda sim kártya, mindkettő esetében 5G kiegészítő szolgáltatással.

    A 2. router, a Huawei 4G 818-263 emeleten, ablakban van. De ez csak 4G-s router, viszont stabilan jön 50 Mbps a Vodafonos 5G-s kártyával.

    Az 1. router, a Huawei 5G CPE pro 2 H122-373 5G-s router, de szintén a Vodafonos 5G-s kártyával csak 6-8 Mbps a sebessége. Még úgy is, hogy a kettes router helyére, ugyanazon helyre teszem. Más helyeken is hasonló a sebesség.

    Tehát sokkal gyengébb a netem az 5G-s eszközzel, mint a 4G-s routerrel. Az érdekesség az, hogy az 1. router előtt, egy ZTE MC801a 5G-s routerem volt, ugyan azzal a kártyával. Azon az eszközön viszont 50-80 Mbps sebesség is elérhető volt.

    Abban kérném a segítségeteket, hogy tud valaki valami jó megoldást/beállítást az 1. Huawei 5G CPE pro 2 H122-373 router esetében, amivel legalább 50 Mbps net legyen, mint előtte? :F

    ( A zte mc801a routert visszatenni nem opció. Sajnos úgy jártam, hogy olyat vettem meg használtan, ami 2 hónapig működött. Utólag derült ki, hogy nem fizették a hozzá tartozó havidíjat/készülék bérleti díjat, így pont nálam tiltotta le a Yettel. :W )

Új hozzászólás Aktív témák