Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    Topikgazda

    válasz #89309696 #78872 üzenetére

    Igazabol ezt probaltam leegyszerusitve elmagyarazni, hogy miert van forditott V alakban az elso kereken es rendesen a hatson a minta, de nem akartam reszletesen belemenni, mert mar az en fizika tudasom is megkopott, hogy ne irjak le hulyesegeket. :B

    Vannak a neten tanulmanyok erre(meg magyarazatok akar youtubeon), raadasul van hogy meg training anyagban se madnak reszletes techniaki magyarazatot erre a gumigyartok. Itt egy szinten elegge leegyszerusitett magyarazat [link]

    Dolgozunk az europai Michelin kozponttal, megprobalok majd rakerdezeni hatha van valami belsos training infojuk ezzel kapcsolatban. De ha olyan speci kategoriaba esik az info naluk, akkor nem hiszem hogy elorebb jutok (legutobb a telefontol kezdve mindent lekellett adni egesz napra, amikor forgattunk a gyarban).

    iff: van olyan gumis, aki annak ellenere hogy ott a forgasirany jeloles rajta, csakazert is forditva rakja fel, mert hogy akkor rossz fele nez a minta. Ilyenkor nyert egy ujabb ingyen kor atszerelest, lattam ra nem egy peldat :DDD

Új hozzászólás Aktív témák