Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    Sziasztok!

    2 db AiMesh routert keresek, ket telephelyre, (de lehet, hogy kesobb kell egy 3. is,) es ahogy kell beirtam a felteteleket az Arukeresobe, ami gyorsan kidobta nekem az ASUS RT-AC1300G Plus v3-at. Viszont a velemenyeknel ezt olvastam:
    "AiMesh node-nak vettem egy Asus AC66U B1 mellé, sajnos nem sikerült összehozni őket, a párosítási folyamat végén mindig hibaüzenetet kaptam. Végül sima repeaterként állítottam be, úgy jól működik"
    Nomost nekem most is fel van teve egy repeater, a kesobbiekben szeretnem azt is lecserelni egy mesh-es eszkozre. (Ez lenne a 3. router. De ha van olcsobb eszkoz, akkor az is jo.)
    Kene meg egy switch is, mert a routeren nincs eleg RJ45, meg a falban levo csoben nem fer el az 5 LAN kabel egymas mellett. Ezt neztem ki: ASUS GX-U1051.
    Ez mennyire jo szetup?

    De, hogy kitoltsem a temaosszefoglalot is.
    Telephely 1:
    ■ Valyog haz, kerben is szeretunk netezni (van repeater, amit kesobb cserelnenk meshesre)
    ■ WIFI: 3 laptop, 3 telefon, nintendo switch, okos ego; Kabel: okos TV, flip TV set-top box, NAS, 2 xbox,
    ■ 80/30
    ■ 20 ezer jo Magyar Forint
    ■ A gyermek streamel az xbox-rol a laptopjara
    Telephely 2:
    ■ Vasbeton, 30 m2
    ■ WIFI: 1 laptop, 1 telefon, IoT szarok, vagy 30; Kabel: asztali gep, NAS
    ■ 30/30
    ■ 20 ezer jo Magyar Forint

    Ja, es ket egyformat szeretnek, mindenkeppen. Akkor konnyebben tudok telefonon segiteni a egyrmeknek a beallitasokban...

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák