Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9360

    aktív tag

    válasz cigam #31190 üzenetére

    "A Raspberry nálam kizárólag médialejátszó funkciót tölt be
    Pedig minden másra is alkalmas amit a NAS-al szeretnél."
    A "hogyan" gondolom nem ennek a topicnak a témája... Viszont nálam nincsen számítógép, Pi, HDD-k állandóan bekapcsolva, áram alatt, mert teljesen felesleges. Ehhez nyílván kellene...

    "vagy már megvan, de bárhogyan is, át kell másolnom a kicsikre,
    Már miért kellene átmásolni? Eleve miért nincsenek mindig rádugva a Pi-re?"
    A két 2,5"-os rá van dugva, de tele vannak, valamint, mint fentebb írtam, az egész áramtalanítva van. Viszont a 3,5"-osoknak kellene külön táp is, és több helyet foglalnak. Valamint, ha valamit letöltök, azt a PC-re töltöm (biztosan lehetne a Pi-n is torrentezni, de annak sem jártam utána, valamint biztosan lassabb lenne, ráadásul csak 2,4 Ghz-n megy a wifije), ezért kell hurcolni, hogy átmásoljam.

    "Valamiért nagyon nem egy malomban örülünk."
    Pedig örülhetnénk együtt! :DD De valóban nem őrölünk egy malomban, én azért jöttem ide. Ha pedig ellenkezőleg lenne, akkor azért, csak akkor én adnám a tanácsot, nem pedig kérném. Külön köszönöm nektek a megértő és segítőkész hozzáállást, ha van ötletetek, hogy hova, melyik topikhoz forduljak tanácsokért, azt szívesen veszem!
    Mielőtt a routert megvettem, alaposan körbejártam a témár, és a szaktopikban azt ajánlották, de nekem nem akar úgy működni, ahogyan terveztem, ami lehet, hogy részben az én hibám is, de akkor is ez van. Nem vagyok teljesen antitalentum, és tisztában vagyok az ismereteim hiányával, de ami érdekel, annak utánaolvasok...

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák