Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01993216

    törölt tag

    válasz vargalex #37083 üzenetére

    Köszi, ezt ki tudtam sakkozni, a sorozatokba viszont már beletört a bicskám. A TMDB a sorozatokat már nem úgy kezeli, mint a filmeket. Vagyis amíg filmeknél rányomok a borítóra és egyből jön az ablak, hogy mivel akarom lejátszani, addíg a sorozatoknál almenübe lép, hogy válasszak évadot, újabb almenüben epizódot és utána jönne az ablak.
    Próbáltam úgy beállítani, hogy tök mindegy melyik évadra, azokon belül melyik epizódokra nyomok, simán csak keresse meg nekem a sorozatot a címe alapján, ahogy a filmes kereső is megy. De bármit adok meg neki, semmit sem keres, csak TMDB hibát dob ki.

    Próbáltam ugyanezzel a sorral, majd type=2 értékkel, title helyett showname-el, néztem a log fájlt, próbáltam belőle kihámozni a paramétereket, átírtam a sort, ami nagyjából csak sorrend változás volt, de egyik variációval sem tudtam keresésre bírni. A netmozi-val próbálkoztam. Legutóbb így:

    "search_episode": "plugin://plugin.video.netmozi/?action=movies&page=1&type=2&order=1&search={showname}"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés