Új hozzászólás Aktív témák

  • Tarsi88

    csendes tag

    Na bővült is két új taggal a gyülytemény, nagyon jó időt futottak. 8.-án lett megrendelve mindkét óra és a bőr szíj is és tegnap itt is voltak. A 1766-ot fém szíjjal vettem, mondván úgyis veszek hozzá bőr szíjat, annyi tanácsom lenne, hogy aki nem szeretne másik szíjat rá az ne a fémmel vegye. Valahogy nagyon "csörgős" és ha nem tudnám, hogy teli végszemes simán rávágnám, hogy nem az mert nagyon könnyűnek érződik. Viszont maga az óra nagyon tetszik, külön öröm, hogy végre a tokfülek között is nagyon szép a felületkezelés. A segédszámlapok leolvashatatlanok, bár nagyon funkciójuk sincs :D
    Szerencsére a 1736 leolvashatóságával nincs baj, pedig a képek alapján kicsit tartottam tőle a skeleton mutatók miatt. Azért ennek elég komoly csuklójelenléte van a szögletes tokforma és a 24 mm-es szíjnak köszönhetően. Ha már szíj, mindig azok nálam a PD-k gyenge pontjai, erre egy rossz szavam sem lehet. Messze a legigényesebb pagani szíj amivel eddig találkoztam. Kényelmes, jó tapintásu a szövet és a belső megerősítés is, reméljük strapabíró is lesz, de eddig 10/10.
    [kép] [kép]

Új hozzászólás Aktív témák