Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OhAi27

    tag

    válasz azbest #1915 üzenetére

    persze en nem is mondtam soha, h szamitana valamit a diploma.

    van annyi onismeretem, hogy nem jelentkezek olyan melokra ahova nincs meg legalabb a minimalis szaktudasom.

    egyebkent most grafikusnak tanulok egy 2 eves kepzes keretein belul, es eddig (habar foleg sajat celra, de ez eleg volt arra, h legyen egy kissebb portfoliom) is foglalkoztam weboldal uzemeltetessel es egyszerubb grafikai munkakkal.

    Szoval az elvarasaim nem nagyok (se kornyezet se fizetes teren), ezert is jelentkezek ilyen jellegu melokra.

    Azt, h sajna diplomaval es eros kozepfoku nyelvtudassal + az atlagnal(!) magasabb szamitastechnikai affinitassal tobb mint 1000 helyre kuldtem es ez az elso ahonnan valaszoltak...nos ezt azert irtam, h magamban kicsit "kiorjongjem" magam, h mennyire nehez ma magyarorszagon munkat talalni - megelni. Ez az 1000 kikuldott cv ugye nyilvan nem egy-ket honap, hanem masfel ev...A masfel ev alatt tobb kulonbozo allaskeresesi technikat megprobaltam (kreativ cv - gondolok itt a szepen grafikus szoftverek segitsegevel elkeszitett .pdf cv-kre amik nem mellesleg szvsz meg designosak is voltak - fejvadasz cegek, szemelyes megjelenes kissebb cegeknel,sajat bemutatkozo weboldal), es lassan kezdem elveszteni a hitemet. Nem vagyok igenytelen, odafigyelek a kulsomre elegge, helyesirasom is rendben van (oke most ekezetek nelkul irok), szerintem kreativ vagyok es kitarto is, tovabba eleg lojalis termeszetu...Sajna ez mar ide manapsag nem eleg, meg egy szimpla betanitott munkara sem...

Új hozzászólás Aktív témák