Új hozzászólás Aktív témák

  • modder

    aktív tag

    válasz OhAi27 #1926 üzenetére

    Lehet túl őszinte vagy a cv-ben. Túl szószátyár vagy túl sok érzelmet viszel bele, ha magadról írsz.

    Miért kell kiemelni, hogy lojális vagy, nekem ez kicsit túl erőszakosnak hangzik: nézd, én nagyon lojális vagyok ...meh

    Most nem tudom pontosan, hogy milyen munkára jelentkeztél, de ha nem grafikusira, akkor nem kell dizájnos CV. Letisztult, közérthető kell. Ha tényleg olyan volt a CV-d, mint a képen, az komolytalan. Ha nem grafikusira, akkor azért, ha arra, akkor meg azért, mert kevés.

    Ha olyan helyre mész, ahol nem kell diploma, ne említsd meg a diplomát, mert túlképzett vagy. ha megkérdezik, mit csináltál, mondd, hogy egyetemre jártál, de nem a te világod, vagy mit tudom én.

    Ha olyan helyre mész, ahol kell diploma, legyél tárgyilagos, közérthető. A CV legyen érzelmektől teljesen mentes.

    Legyen a fényképed színes, és legyen normális. El akarod adni magad, ha esetleg egy régi, rosszul megvilágított képed van, amin piros, bolyhos pamut felsőt viselsz, és fodrászhoz is másnap mentél, akkor az gáz.

    Azt mondtad, a szakmád nem érdekel. Ha mégis valami olyanra jelentkezel, ami igényel valamennyi tudást, pl. adminisztrátor (szerk.: ja bocs itt valami infos dologra gondoltam), akkor pedig kezdj el magadtól tanulni egy kicsit, és sorold fel, hogy miket tanultál meg magadtól. Szeretik az ambiciót a munkáltatók.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák