Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    Sziasztok!

    Most akartam felrakni a beta 2-t, de sajnálattal tapasztaltam, hogy itt már ellenőrzi a developer regisztrációt. Az első beta pedig azonnal ment, érdekes.. na mindegy. A gáz az, hogy most már az előző beta-t sem engedi visszatenni, pedig elvileg júli 24-ig érvényes (beta 2-ről beta 1-re közvetlenül és egy 6.1.3 közbeiktatással se jó), így kénytelen voltam egy 6.1.3 downgrade-et csinálni, ami kőkörszakinak néz ki a 7.0 után; én azon kevesek közé tartozom, akiknek bejön az új OS és ki tudja mikor fog megjelenni a végleges (az 'ősz' az lehet október vége is, ami még 4 hónap..), így UDID regisztrációra adom a fejem, pár dollárt lazán megér a dolog. Ez az oldal szimpatikus, viszont nem igazán értem a 2 opciót. A sima regisztráció miben tér el a drágábbtól? Ír itt valami jailbreaket, de nem igazán értem, hogy miről van szó, pedig jó az angolom. Ilyen módszerekkel nem élek, tudom, hogy nem is téma itt, úgyhogy ha csak megvásárolt appjaim vannak, akkor elég a sima (olcsóbb) udid reget megvennem?

    Igazából tartok is tőle kicsit, hogy ez most akkor vajon mennyire fog bekavarni a legitim e-mail címemnek, amin az összes megvásárolt progi van? Mármint ha egyszer bebukik esetleg ez az egész és elkezdik szépen letiltogatni a dolgokat.. ha csinálok erre egy külön e-mail címet és arról megy majd az aktiváció meg az ellenőrzés, az úgy oké? És a programok letöltésekor meg belépek a mostani mail címemmel az app store-ba, így elkülönül a kettő. Ez így mennyire mondható biztonságosnak? Megköszönném, ha valaki válaszolna, akinek van ezzel tapasztalata. Esetleg ha van olcsóbb vagy megbízhatóbb oldal erre, az is jöhet. Köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák