Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    válasz rwin5 #46205 üzenetére

    végülis edzéstervem van, 2 szakaszra, 1. 3 hónap meg 2. 3 hónap (a konditeremben az edző állította össze), csak talán kicsit túl általánosra sikerült, és azért nem fejlődtem ott és annyit, mint mikor inkább csak bizonyos izomcsoportokra összpontosítottam (persze tudom tudom akik igazán komolyan veszik azok nem csak a legslágergyanúsabb izomcsopotrokra dolgoznak, de én csak egy egyszerűarcú parasztgyerek vagyok). ja és lehet hogy túlgépiesített volt, mintha szabadsúlyos edzéssel jobban fejlődtem volna, de ez már elég régen volt, lehet hogy akkor jobban fejlődő szakaszában voltam az életnek egyébként is. Meg sztem ez a nagyon modern creatine transzportrendszer sem annyira hatásos mint ahogy mondják (vagy csak ez a biotec nem olyan jó, vagy én nem jól szedtem). Egyébként én úgy éreztem, a cmh-tól erősebb is voltam. lehet hogy tömeg is jön vele, de én úgy vettem észre hogy nem az az elsődleges hozadéka. na csak arra akartam rákérdezni hogy mi számít manapság jónak, biztos van különbség a különböző creatinok között is, márkában is tipusban is (persze azt is tudom hogy nem mindenkinek egyformán jön be minden).
    ennyire soha nem vettem komolyan hogy még az étrendemet is külön igazgassam, ennek ellenére tudtam azért kicsit fejlődgetni, igaz általában mindig akkor hagytam abba amikor megindult a dolog, dehát ilyen az élet. ha lehet, kérlek kicsit próbáljátok meg úgy felfogni, mint az egyszeri barkácsmestert, akinek nem biztos hogy a legprofibb fúrógép kell 1-2 fúráshoz, lehet hogy arra elég a teszkógazdaságos is. ez baj...?

    [ Szerkesztve ]

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák