Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz tomcica #867 üzenetére

    Csak és kizárólag a magam szórakoztatására futok, semmi időmérés meg verseny. Egyedüli célom a tavaszi szünetben egy félmaraton. Úgy kb 1 hónapja futok heti 3-4-5 alkalommal, minden második héten fél kilométerrel többet, most 4.5km-nél járok, jövő héten 5 kilométer lesz a cél. Szeged utcáin használom, kb csak betonon.

    A cipő a fenti felhasználásra nagyon bevált eddig. A saroktompítás jó, sose szokott fájni semmin - bár ilyen távon ez szerintem nem különös - , a talp barázdázottsága is megfelel, eső után se csúszkál, igazi mindenes cipő. A fűzője jó, a nyelve is párnázott, jó vastag, kényelmes. Pár apróság azért van vele. Most ahogy egyre jobban lehűl az idő érezni, hogy szellős a cucc. A lábam nem fázik benne, de ki tudja mi lesz télen. Plusz ami a drágább cipőknél jobb volt az az, hogy jobban tartotta a lábamat, mint a Kapteren 50. A talprészhez képest eléggé mozog a "felépítmény", néha nem érzem annyira stabilnak a cipőt. Persze ezt most egy Kapteren TR2 P cipőhöz mérten mondom, ami 20k.

    Egy szó mint száz, kezdő futónak, vagy aki max 5 km-t fut - ennyivel tudtam még tesztelni, lehet hosszabb távon sincs gond - tökéletes, akár minden nap lehet futni benne. Egyáltalán nem bántam meg, ha lehetne még egyszer ezt venném, és aki hasonló helyzetben van nyugodt szívvel ajánlom. Olcsó és jó futócipő.

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák