Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz #76500480 #53466 üzenetére

    Azt az árkategóriát el kell felejteni, 50 ezerért kis szerencsével 3 pár f.sza cipőt is veszel, de ha különösebben nem vadászod az akciókat, akkor is minimum kettőt. Plusz az Ultraboost is olyan túlárazott valami, mint a Hokák általában.
    Amiket sipi említett, azok kimondottan karbonlemezes versenycipők, én inkább a kistestvéreiket mondanám, az Asics Hyperspeedet és a Saucony Endorphin Speedet. Előbbi annyira nem is drága. Spuriban 35 ezer Ft: [link]
    A Saucony Kinvara nagyon jó cipő, a 11-es verzió kicsit inkább a daily trainerekre hajaz, de itt ne egy Ultraboostra vagy Pegasusra gondolj, mert egész könnyű és pörgős, csak az elődjeihez képest kicsit párnázottabb, vastagabb a nyelv, stb. A 12-est kicsit könnyítették ehhez képest, visszatértek a korábbi versenycipő jelleghez. RW egész baráti az ára: [link]
    Ott a Reebok Run Fast, mint könnyű, pörgős cipő, nekem az első verzió van, az egy igazi verseny flat, most a 3. kiadásnál jár, az egy picit felhasználóbarátabb, nem annyira kopogós, de még mindig gyors, könnyű cipő. Ugyanígy a 2. is inkább egy mindenes, de még a gyors spektrumon van. Szintén RW-n van pár méretből jó áron: [link]
    Az adidas SL20-at sokan szeretik, én nem tartozom közéjük, így ajánlani nem ajánlom, csak megemlítem, illetve szintén RW-n van most brutál akcióban pár méret szép rózsaszínben, kuponnal 14 ezer Ft-ra jön ki: [link] (Megjegyzem ebből tavaly aboutyou-n 11500 Ft-ért vettem egy párt. Futni ugyan nem sokat futottam benne, de utcára sem gáz annyira szerencsére.)
    Személyes kedvencem most a Puma Liberate Nitro, ami olcsósága ellenére hihetetlenül jó mindenféle gyors munkára. Aboutyou-n akciós most, de már elfogyott kb. az összes méret. [link] Ennyiért gyakorlatilag ajándék, csak mondom. Ebből a héten jött egy második pár, pedig még sosem vettem ugyanolyan modellből kétszer.
    Spuriban akciós az eredeti Zoom Fly, bár csak egy-egy méret van belőlük, pl. a fekete: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák