Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz ígyvanferi #46218 üzenetére

    Az lesz az, a Margita !
    Gödöllő város és a dombság körülötte.

    Maratonon mentem, jó kis futásos téma lett belőle, mert szinte semmi szint nem volt benne, távhoz képest meg egyébként is.... ( 500-600m , ha jól emlékszem )

    Tartogat meglepetéseket a terep, jól el lehet néha szaladni, minden irányba...pedig a Margita egy nagyon is felhasználóbarát környékre épül, meg az egész esemény nagyon kellemes :)
    Egyébként rengetegen voltak !

    Szintén csodálkoztam hogy milyen sorba kell állnom, nem mindig van ez.....tőlem is elment a mezőny. Haverral beszéltük hogy mi a helyzet, aztán sehol senki. Ráadásul én meg a városban szaladtam egy szép kört az elején, mire meglett az útvonalam .
    Ilyen dolgok ezek :DDD

    Ez nekem nagyon jó kis ráhangolós futás volt, szép volt az idő is, meg a lányok is :C :DD

    Ide úgy mentem el, hogy 2019 Decemberben volt egy 65-67km 2100 sz. Mikolc-Eger, végig Bükk.
    Jött a pihi / évvége...
    Januárban egy szem kocogás, meg egy Pilis--15kg súlymellény és bakancs.
    Pár db ilyen olyan edzés volt még, semmi futás.

    Utána februárban is 1x jutottam rá futásra a Margitán kívül, aztán márciusban ez a 4 napos balatonos történet váltóban.

    Majd lelőtték az eseményeket .

    Májusban aktiváltam magam újra, ezen testmozgást illetően....Május óta raktam magamba hegyenvölgyönterepen, olyan 500-600km között és 20-22 ezer szint körül, kb.

    Ez az október lenne még 180km, 3 eseményen, hozzá 7000 szint körül.
    De, nem tudom mi lesz ebből a helyzetből...persze ettől nagyobb "bajom" az életbe ne legyen. :N Soha !

    (#46219) Never79

    Sok sok km és szint van már nekem a Mátrában.

    A távod kellemes hosszúságú és szintű, meg lehet futni több helyen is a lejtőket, de a felszakaszoknál sztm tartalékolj.
    A végén a Muzslára felmenni, rövidebb oldalon kell, viszont pont a vége fele, lesznek elég combos-"rövid" de nagyobb százalékos/meredekségű részek. Mikor már azt hinnéd, vége a dolognak, még jönni fog egy másik :)
    Aztán jöhet a 6-8km futható rész, de itt is lesz meredek föl, ez már tényleg rövid. Futásnál mindig figyelj a terepre, mert sokszor nagyon veszélyes a tempózás. Nem ér annyit az egész, hogy utána egy életre belesérüljön az ember. :N
    De majd látni fogod, hogy a futható, az nem is futható.

    (#46220) tomcica

    Óóó, én olyan eltévedéseket szoktam produkálni, hogy nem győzök köpködni kínomban, sírjak vagy nevessek, aztán csak röhögök és vergődök. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák