Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Chuck Norris #46111 üzenetére

    Az lesz az !
    Magyar túrasport és terepfutó szövetségben, berakták futamnak a 108 km távot. Jó kis 4000-4400 szint.

    (#46114) tomcica

    Az a helyzet, hogy fele pénzem benne áll már a jövő évi UTH- ban....na mindegy is, csak húzom az agyam. :B
    Szóval sztm még bejátszom, aztán bízom, bizakodom.

    (#46115) Hi!King

    Itt is ki van rakva BSI kapcsán, hogy év végéig felhasználható más nevezésre. Na ezzel nem leszek kisegítve, fene tudja mi lesz az emberrel 1 évre rá....vagy belül.
    De még októberben él a nevezés, kivárhatok. viszont ki van emelve, hogy létszámlimit bármikor várható.
    BSI nek / Futanet nek írtam levelet, jött egy generált levél, hogy erről arról tájékozódjak itt meg ott, mert ez le van írva meg stb...Természetesen nem azt kérdeztem, ami le van írva.....de nincs kapacitásuk válaszolni.
    Megköszöntem nekik, aztán ennyi.

    Én is óvatos vagyok, meg volt is van is ebből kellemetlenségem. Nem nagy, de akkor is, persze nem csak nekem.

    DE, ahogy írod. Zemplénben amire mennék -108-nagy szint-, na ott nincs tömeg, ezt nem sokan vállalják be hazánkban. Nincs több 100 ember. Tavaly is valami 50 volt ezen, asszem ( persze máshol, máskor vannak többen )
    Ez jó lehet, talán.

    Viszont a másik ITRA versenyen, kisebb táv -előbb van -más helyeket érint stb....itt már vannak többen, asszem már nem is sok hely van kimaradóban, de sokan nem fizettek még be, -szervező mondta- Ezt még akár le is fújhatják, Okt. közepe odébb van .
    Aztán jövő őszre rakják a nevezésem meg a díjat, ez sem túl jó dolog.....megint.

    Idén én voltam ilyen olyan eseményen.
    Sík verseny meg Ttura meg Tfutás, egyik ennek a része a másik oda ad pontokat stb.....
    De eléggé tartok a továbbiaktól.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák