Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz beltram #24650 üzenetére

    Na jó, de aki meg nem fut terepen, annak meg ez olyan mindegy. ÉN pl. semmit nem tudnék kezdeni a barométerrel, vagy a magasságmérővel, de a kijelzőre kivetített track-kel sem sokat. A fenix ezzel együtt remek óra, de hogy a plusz pénzt megéri-e? Na, ez jó kérdés... A fém ház meg sokak szemében pont problémás, eleve nehezebb, más érzés hordani, és lehet rá valaki allergiás is. Minőségileg szerintem semmi gond már a 235 műanyagával sem, persze a kijelző körüli kis kiálló keretbe már nekem is sikerült belevágnom pár helyen, de az az én balfaszságom, hogy fizikai munkánál sem veszem le a készüléket, és időnként odaverem valaminek (kijelzővédő fólia jó szolgálatot tesz, lassan cserélni is kell, mert alaposan össze van már karcolódva). Persze ha más meg irodai munkához, szép ruhához hordaná naphosszat, neki meg praktikusabb, és elegánsabb is lehet a fém keret.

    Szóval van egy csomó féle felhasználási mód, igény, meg ízlés, szerintem a Garmin pont egészen ügyesen le tudja fedni a különböző szinteket, sőt, a piacon érzésem szerint ebben messze ők a legjobbak.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák