Új hozzászólás Aktív témák

  • band1103

    őstag

    válasz bikmakk #4903 üzenetére

    Persze. Egyetértek hogy kispénzű, ahogy mondtad épphogy HDready rendszernek elég és akinek csak ennyi pénze van annak nem lesz olyan TV-je amin kijönne a d-sub DVI közti képminőségbeli különbség. Merthogy van! Nem is kicsi! Azt én is tudom hogy a d-sub is tud magasabb felbontást de arról meg te is tudsz hogy nem ugyanolyan minőségben! De persze teszkó gazdaságos félHD tv-n a különbség tényleg nem annyira szembetűnő.
    Na de ez a platform nem csak az ára miatt csábít hanem a hihetetlen kicsi fogyasztása miatt is amiből egyenesen ered a ultrahalk HTPC építésének lehetősége. Miért hisszük azt hogy ezt csak a kispénzűeknek jár? Csak egy nyavalyás HDMI kimenetet kellene rávarázsolni a lapra és nem lenne semmi bajom.
    Tudom tudom hogy mit is mondtam de azért beláthatod hogy ha már hitelre adom a fejem(kamatmentesen akciós) akkor már nem fogok valami ts gazdaságosat venni :)) .

    [ Szerkesztve ]

    "A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

Új hozzászólás Aktív témák