Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Patice #44079 üzenetére

    Végül az Auto gain-t is kikapcsoltam, azon változtatások mellett ami írtál, így már jobb a hang.

    De akadt pár újabb probléma a KODI-val:

    1. Tallózásnál, ha "Név" szerint van rendezve a lista, akkor a T-betűvel kezdődő mappákat össze vissza rakja, nem pedig oda, ahol ABC szerint lenniük kellene. Pl. egy a B-betűsök közé egyet, egyet meg a P betűsök után stb. így szinte lehetetlen megtalálni őket. (A többi mind rendesen ABC sorrenbe van, ezért is furcsa...)
    Ha átrakom, hogy "File" szerint rendezze, akkor viszont jó helyre rakja a T-betűvel kezdődő mappákat is...

    1.2. "Név" szerinti nézetben pedig se a Filter, se a Search nem működik rendesen, beírom, hogy mit keressen, de csak egy üres könyvtárat mutat utána, ahonnan visszalépve oda visz ahol előzőleg volt a tallózó.

    2. Mióta átállítgattam ezt-azt, ahogy javasoltátok a zenével kapcsolatban, a Visualizer nem működik rendesen. Forog a háttérben, de nem "mozognak" az oszlopok, tehát nem követi az éppen játszott zenét, mintha lefagyott volna.

    3. A szám lejátszása közbeni "Lejátszott idó"-t sem mutatja rendesen, helyette csak 0:00-át jelez folyamatosan és van úgy is, hogy furcsán "vibrál" ez a kijelzés, mintha váltana rá, de mégsem. A szám összidejét jól mutatja.

    Mindezt több más-más forrású zene file-al is kipróbáltam de ugyan az a helyzet, mi lehet a gond?

    A válaszokat köszi! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák