Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    Topikgazda

    válasz Kaci84 #44075 üzenetére

    Én is így valósítottam meg az én gépemet (passzív borda a lapon + felé egy nagyobb venti alacsony fordulaton pörgetve).

    Nekem van Win10 is rajta és kompromisszumokkal ugyan, de egész használható asztali gépnek is, szóval szerintem még mindig jó választás az N3150, de ez csak az én véleményem (elfogult vagyok). :B

    (#44074) radi8tor:

    Jól tippeltél: BeeBox tesztben ott van, hogy alapjáraton az N3000-es 60-65 fokos belül.

    Eddig ez elkerülte a figyelmemet. :R

    (#44076) nlpK

    "...talán itt vannak többen is akik a PC hangkártya analóg kimenetén hallgatnak zenét a KODI-val..."

    A Kodival talán még nem is lenne olyan nagy baj hangzást illetően, de az alaplapi hangkeltő hangjával kapcsolatban vannak előítéleteim.

    A válasz egyszerű: a notebook-od analóg kimenete jobb, mint az Androidos BOX-é. Mindkettőben van egy olcsó DAC, és valamilyen körítés hozzá. A végeredmény, ahogy hallod is az Androidnál gyengébb, ami a hardver miatt van így.

    Nem hiszem, hogy a Kodi beállításai túl nagy hatással lennének, de pár javaslatom van:

    Audio Output menu:

    Number of channels-> 2.0 OK
    Enable DSP-> kikapcsolva OK
    Output configuration-> Optimized --> Best match
    Stereo upmix -> kikapcsolva OK
    Maintain original volume downmix-> bekapcsolva --> kapcsold ki, halkabb lesz, de dinamikusabb
    Resample Quality-> Medium --> High
    Enable audio DSP processing-> kikapcsolva OK
    Enable Passthrou-> kikapcsolva OK

    (#44077) devil-k:

    Ilyenekre lennék pl kiváncsi, hogy:
    - Kodi beállítások, milyen kimenetet használsz?
    - Kodi verzió
    - Kodi repo
    - Milyen hardver (CPU, alaplap leginkább, esetleg ha van dVGA..)?
    - Meg esetleg a környezet (mozierősítő HDMI-n)?

    Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

Új hozzászólás Aktív témák