Új hozzászólás Aktív témák

  • NTX

    tag

    válasz cekkk #15371 üzenetére

    Ne haragudj, de szerintem te el vagy tévedve egy kicsit! Úgy gondolod, hogy csak a saját véleményed lehet mindig igaz? Ráadásul nem is erről volt szó! Elég régóta foglalkozom hifivel, és elég járatos vagyok benne. Foq meg, hogy jön ide, mi köze van ehhez? Azt én sem vennék, ugyanúgy, mint shakti követ sem. Viszont akkor te a digit kábelek és a tápkábelek közötti különbségben sem hiszel? :) A lényeg az, hogy ennek a minősége a legjobb a piacon kapható média lejátszók között és ehhez fogható az ára is. Az egész vita abból indult ki, hogy nem vagy hajlandó elhinni, hogy a Foobar valamilyen egyedi beállítással jobban szólt, mint az alap wasapi, vagy asioval, csak azért mert magyarok találták ki. Mondod ezt úgy, hogy nem is hallottad, mi meg igen. Nem a TMT-ről volt szó, azon nincs nagyon mit állítani, bár ha megnézed az Arcsoft fórumát nagyon sok mindennel nem működik együtt, Amdnél pld nagyon nehézkes beállítani. Senki nem mondta, hogy a TMT-ből jobb képet hoztak ki, mint a saját fejlesztője, a Foobarról volt szó, zene lejátszásról beszeltünk! Mi az, hogy valós értéke? Annyi a valós értéke amennyit a piac hajlandó fizetni érte. Félre ne érts, én sem vennék ennyi pénzért, mert meg tudom magam is csinálni, de nagyon sokan nem. Akkor most az Audi, Bmw vásárlás is csak lehúzás, mert drágább, mint az átlag autó?

Új hozzászólás Aktív témák