Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    válasz McLaca #27679 üzenetére

    igen ezt tapasztaltam én is és kihagytam a hosszabbító kábelt. és utána elindult ,viszont volt olyan hogy bekapcsoltam és törölni akartam egy felvett 1 gigás filmet és csak 3 adjára sikerült neki mert mindig belefagyott a műveletbe. ilyen bizonytalanságai voltak. eldöntöttem akár 2.5 akár 3.5" lesz mindenképp úgy lesz megvéve a hozzávaló hogy külső tápot rá lehessen dugni. mert külön lehet venni olyan 2.5"-os házat is aminek ki van alakítva a táp csatija. A másik szempontom pedig a csendesség és energia hatékonyság lesz. Nem fogom beletenni a házba a régi winyoimat mert azok nagyon hangosak hanem veszek bele új szériás WD merevlemezeket .Ezeket tapasztalatból tudom hogy a 3.5" nak sincs szinte semmi hangja. Külső háznak kinéztem pl a 3.5" változatba a sharkoon rapid case szériát. jókat írnak róla és ha azt érzi hogy tétlen sokáig a winyo és nem kap vezérlést akkor leállítja azt. Na ez meg azért lenne fontos mert ez a hülye digis box igen érdekesen viselkedett. amikor kikapcsoltam leállította a winyót és csend lett majd éjszaka azt vettem észre hogy visszakapcsolta magától és csak pergette üresbe. felvétel időzítő semmi nem volt beállítva. ezt többször is eljátszotta.

Új hozzászólás Aktív témák