Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    Üdv! Nagyjából egy héttel ezelőtt, játékok alatt random, 1-1 alkalommal fagyogatni kezdett a gépem. Mivel újraindult, de a logokban nem volt semmi, nem tudtam, mi lehet a gáz, mígnem egyszer csak sikerült elkapnom a kék képernyőt, ahogy az nv4_display.akármi okozott hibát. Beugrott, hogy ez lehet, hogy a 182.akárhanyas (lényegtelen, "az új") nvidia driver számlája lehet, ezért fel akartam rakni a korábbi általam használtat, egy 178-ast. Tudom, hogy ez problémás lehet, de ez egyszer a telepítőre bíztam magam. Uninstall, install, ahogyan az az nvidia telepítőjében meg van írva, azóta viszont nem tudok felbontást váltani, akármit csinálok, 640x480. Már driver sweeperrel is próbáltam kitakarítani, de egyszerűen nem megy. Valakinek van tippje, hogyan lehet levakarni normálisan?

    szerk: rendszer visszaállítással vissza tudom csinálni a "normális" állapotba, de azzal nem leszek közelebb a gond megoldásához . . .

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Aktív témák