Új hozzászólás Aktív témák

  • mihione

    őstag

    Sziasztok!Nincs sok tapasztalatom autohifi temaban,igy szeretnek segitseget kerni toletek.
    Lassan aktualis lesz majd egy par 16.5 centis szett vasarlasa,viszont gondban vagyok hogy milyet is lenne erdemes venni.
    Ami fontos:147-es alfaba kellene,szerintem meg mindenhol gyari hangszorok vannak,elol kulon magassal.Hatul viszont csak melykozep van de magasabb hangeron igen hamar elkezd torzitani,ezert arra gondoltam elore nezek valami normalisabbat es a jelenlegi elsok mehetnek hatra.Gyari fejrol lesz hajtva,fokepp hiphop vagy elektronikus zenet hallgatok,kb 20 ezret szannek a szettre,nem kell audiofil hangzas csak szoljon szepen es ne torzitson magasabb hangeron se.
    Hatulra mar beraktam a regi autombol megmaradt sony xm-n502 erositom,ami hidalva hajt egy sal 8-as szubcsovet.Tudom nem a legprofibb cuccok,de igy is sokkal jobban szol mint elotte a cliomban egy pioneer fejel ugyanez csak elol 13 centis 2 utas ground zerokkal.Ja es meg a masik kerdes,erdemes-e foglalkozni slim hangszorokkal amik bemennek a gyari helyre kiemelokeret nelkul vagy inkabb hagyjam a fenebe?

    Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Új hozzászólás Aktív témák