Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz L.Szilárd #3519 üzenetére

    Lopással én nem szoktam viccelődni az emotion-ök közül kettő volt smile az is félreérthető volt.Mindegy lényegtelen. Lényeg hogy csak vicceltél.
    A Jafholz-ról meg annyit hogy a mi cégünk ahol dolgozom a Dunaharaszti Jafholz-tól vásárolja a furnért, lapanyagokat meg minden hasonlót.
    Havi átlag kb 5milliót hagyunk ott nálunk(amióta a válság van kicsivel kevesebbet) Így van lapanyagra ha jól emlékszem 35%-unk furnérra meg 30% körül. Nem tudom te mennyit hagysz ott náluk(van egy sejtésem hogy azért ennyit nem) de tegyük fel hogy van 33%-od.
    Jafholz-nál is "pénz beszél kutya ugat" effektus van beszéddel nem sokat lehet harcolni.

    Viszont csatolok egy XLS fájlt amiben csináltam egy gyors árkalkulációt.

    http://postremus.uw.hu/anyagkiiras.xlsx
    2007-es excel lehet ha vkinek nem nyílik meg az x-et törölje a kiterjesztésből:F

    Szabás árat nt. 1700,- -tal számoltan ami szerintem egy igen jó ára.
    Élzárást olcsóbbra írta mint ahogy a mi cégünk csinálná.
    Fogantyú árat is azzal számoltam amit te írtál(110,-), bár annyi pénzért vagy gatyit kap az ember vagy kifog egy akciót.
    Pánt is átlagos és fiókvas is.
    Az üvegnél én víztiszta, edzett üveget vettem,élcsisz+élpolírral, lyukfúrás, pántragasztással.
    Nem tudok pontos árakat de 5k-ra vettem m2-ét sztem ez kb. megállja a helyét.

    Néhány ponton biztos bele lehet kötni a kalkulációmba mert 30perc alatt csináltam, de ha vki megteszi az ne 5-10000Ft-ért írjon hsz-t.

    Thyeby:

    s kérhetem a komplett szekrényt összeszerelve is - és akkor kell fizetnem kb 150 ezret egy frontfehér hálószobabútorért.

    De milyen szekrény 150.000,- -ért?
    Méretek anyagok stb.?
    Ne csináljuk már...:)

    Szilárd:

    A tömör fa konyhai munkalapokra narancsolajat szoktak kenni az természetes, de nem tudom mennyire jó rá a fedőréteg.
    Lenolajjal én egyszer régen megszívtam, mert a fedőréteg nem száradt meg rajta.
    Lehet én voltam a béna de ezóta nem próbálkoztam vele.

    Dízeles

    A cégünk az kedvezményes árral adja kifele az árajánlatot mert ezzel is előnybe kerül a konkurenciával, de ettől független ha én csinálok vkinek vmit nem nagyon szoktam a kedvezményeimet figyelembe venni, mert azt vhol én értem el az évek során ezért az én jutalmam.(persze volt már rá példa hoyg kedvezméynes árral számoltam) Nem tudom, ezt sztem mindenki maga döntse el hogy dolgozni akar azért a pénzért vagy megnyeri egy munkán.:)

Új hozzászólás Aktív témák