Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz ubyegon2 #92738 üzenetére

    "Azóta se csináltad, de jobb is, mivel gondolom úgy írtátok meg a moderálás alapelveit, hogy nem az alapján csináljuk, hogy gyerkőcök éppen mennyire hintáztak az idegszálaidon!

    Gyakorlatilag bármit lehet írni, csak akkor kell odafigyelni, ha kivannak az idegeid. Értem. :R Sajna nálam ez elég kontraproduktívan működött eddig, de mára nagyon megjavultam szerintem."

    ezt nagyon rosszul látod, nem erről van szó. zajlik a topik, mondjuk eldurvul, a modi szól, hogy elég legyen, innentől mindenki a témával foglalkozzon, ne a másikkal. erre xy user képtelen elengedni a témát, és folyamatosan arról értekezik, hogy a modi ilyen, a modi olyan. aztán banán.

    igazi önsorsrontónak kell lenni, hogy valaki megfussa a fenti kört szerintem, én a mai napig nem értem, hogy mi visz rá valakit, hogy ennyire képtelen legyen ott és akkor elengedni egy témát, határozott felszólítás mellett sem. na, te sem bírtál magaddal. ámde, kaptál büntit, "leülted", itt vagy, és naponta írhatsz egy csomó hülyeséget, nem? :DDD

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák