Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz #49155328 #91509 üzenetére

    :D

    Ja, ez legalább nem került pénzbe :D Sőt, nem kell fodrászhoz menni. Még élvezem is a dolgot. A COVID-19-nek vannak ilyen hozadékai is, mint a lakásba olyan dolgokat vásárolni, amiket korábban vagy ismertem, vagy nem is gondoltam rá, vagy ha igen, nem tartottam fontosnak. A hajvágógép speciel megvolt, mert szakállat vágtam vele, hiszen elsődlegesen az, másodlagosan meg lenyírja a hajam, és még a COVID-19 előtt vettem tartaléknak.

    Korábban nem gondoltam, hogy szükségem lenne házi kenyérsütőre, most meg ráébredtem az elmúlt két hétben, hogy mekkora királyság, nem kell a boltba rohangálni, és a járvány után (a vírus örökre velünk marad mint az influenza neves bel és külföldi szaktekintélyek szerint is)sem fogok már boltba szaladgálni kenyérért. 80 féle kenyérreceptet adott hozzá a gyártó.

    Most pedig veszek egy szintén Gorenje szeletelőgépet is, mert komfortosabb úgy az élmény. A bevásárlásokat online intézem (szerintem ez is így fog maradni), anno a Pennyből vettem Moulinex uno BY1501RU vízforralót. Sok, sok hónapig nem használtuk. Aztán nehogy a vízben is legyen ilyen cucc, ami vizet iszunk, és nem PET palackos azt felforralom vele, majd este lehűl reggelre. 1.5 liter a kapacitása, így csak kiegészítőnek használom. Folyamatosan hordatom az ásványvizet stb...

    Szerintem ez alapján mindenki megérti a vakcináció lényegét:

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák