Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi700

    tag

    válasz #76500480 #91212 üzenetére

    Nyugalomban is magasabb a pulzusod vagy csak terhelésre? 6. héten vagyok nyugalomban nem látok eltérést, de ezt korábban sem nézegettem annyira. Betegség után volt nyugalomban 52-53 is a pulzusom, majd visszaugrott a szokásos 56-60 körülire. Séta, vagy házban mászkálás közben sem látok változást az 85 illetve 75 körül van. Lépcsőzés megdobja 100 körülire. Kicsit tempósabb bringázásnál már emelkedett és futás is szörnyű. Igaz 6 hete nem edzettem semmit. 150-es pulzuson 4:30-4:45 volt a laza tempóm, most 150-es pulzuson futni sem nagyon tudok 5:30 körüli tempó is 160-as pulzus. Egy 6 perces tempóban talán menne 10 km, úgy, hogy 4 perces futó vagyok. Csak 1 napig voltam lázas, voltam már máskor is beteg, igaz csak 1-1 hetek maradtak ki, de nem romlott a pulzusom. Vérvétel még 3 hét. Addig 15-20 km/h bringázás és séta van. Nem tudom mi ez a betegség, de elkeserítő. Hát nekem sem a nyitás jut eszembe először. Pedig én csendben lehetek 4 nap alatt túl voltam a betegségen. Lehet a pulzust is túlreagálom és rég edzhetnék, de azért tartok a szívizomgyulladástól. Van aki velem egykorú és 2 hét után edzett, újabb 2 hétre visszaesett.

Új hozzászólás Aktív témák