Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Lauda #75063 üzenetére

    Hát, ha a szavakat nézzük, akkor egyértelműen igen. Pláne, ha így kérdezed. Ugyanis regisztráció, jelzés nélkül az életben nem tudnák meg, hogy ki kér. Keresni sem fognak senkit, hogy ki az aki kér, de adatokat nem ad meg. A kérdés maximum csak az, hogy kifejezetten azon az oldalon kell-e, mert csak az az egy lesz.
    Egyébként ahogy látom a topicban, nem az adatokkal van a baj, hanem politikai kérdés van belőle, elenyésző aki az adatait félti. Így viszont lehetne csinálni a kormányé mellé még 20 másikat, és akkor mindenki találna neki megfelelőt. Én kifejezetten csak a helyi péknek adom meg, én kifejezetten csak a Gyurcsányhoz vagyok hajlandó, én meg csak a helyi orvosi rendelőnek adom meg, én meg csak a betegfelvételi regisztrációnál a helyi kórházba, stb...
    A 95%-át letudnánk. A maradék 5% lehet az, akinek úgy kellene, hogy "nem mondom meg a TAJ számom, add az oltást". Ők viszont eddig sem fértek hozzá semmihez, mert egy fülészetre nem tudsz telefonon időpontot kérni úgy, hogy ne kérjen legalább egy nevet és egy TAJ számot. Náluk a házi dokihoz a minimum egy név és egy utca, úgy tudja kiszedni a kartont, utcánként vannak 1-1 fiókban.
    Szóval az biztos, hogy a jobb országokban kötelező. Talán pár afrikai országban úgy lesz, hogy lehet jönni, sorba állni, és kérdés nélkül bökünk, csak ne felejts el visszaállni a sorba, hogy az ismétlőt időben megkapd. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák