Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Fire/SOUL/CD #72767 üzenetére

    Most, hogy "összeröffentünk" matematikusok, tele van a faxunk (hölgyeknek meg másuk) ezzel az "oltási tervvel"... Közröhej... :W
    Nehogy már Én azért szopjak, mert "páran" nem tudják eldönteni, hogy kérik az oltást avagy sem.

    1. Bárki, aki kéri az oltást (mert joga van hozzá) ahhoz senkinek semmi köze
    2. Bárki, aki nem kéri az oltást (mert joga van hozzá) ahhoz senkinek semmi köze

    Az a baj, hogy pl. Én aki kérném az oltást, azért nem kapom meg (jelen állás szerint, belátható időn belül), mert akik a lista elején vannak, azok "hezitálnak"...

    Ha lenne elég vakcina, akkor nem játszanék azokkal, akik nem kérik az oltást (utoljára hétvégén hallottam, hogy több, mint 600E-n vannak/regisztráltak, akik kérnék az oltást)

    Adnék max. 1 hónapot, hogy mindenki eldöntse, hogy kéri avagy nem kéri az oltást (a mostani oltási terv szerint), a lista elejéről, aztán el kezdeném oltani azokat(kurvára nem érdekelve az oltási terveben foglaltakat, meg hogy ki van elől), akik kérték az oltást...

    Ha majd valaki utólag kéri az oltást (pont leszarva, hogy pl. Covid osztályon van) az megy a lista végére... Ennyi.

    Ha valaki nem kér oltást (joga van hozzá és az tiszteletben is van/lesz tartva), de engem ne hátráltasson bammeg... :(( (Én nem akarok még egy ilyen évet, ennyi)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák