Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz zsolt_64 #65939 üzenetére

    Nálunk így nézett ki a covid-família:

    - Asszony (40) : október 24 hasmenés, mellkas tájékán többször iszonyú nyomás
    - Fiam (9): azt mondja szaglás / ízlelés nuku - de ezt kéretik fenntartással kezelni :D
    - Lányom (5): hasmenés pár alkalommal, egyéb tünet nincs
    - Én (47): október 24. hasmenés, este 39C láz, émelygés, izomgyengeség. okt 25 - 27: 38-39 C láz, fejfájás, néha hasmenés és az előbbi tünetek végig. Okt 28: szaglás / ízlelés nullára redukálódik, de kicsit jobban vagyok. Okt 29 - nov 2: a tünetek rosszabbodnak, visszatér a 39 fokos láz, egyre szarabbul vagyok, kiszáradásgyanús az egész. (nov 2 kórházi vizsgálat, leletek jók). Nov 3-tól lassú felépülés, kb 1 hétig még nincs se szaglásom, se ízlelésem. November 15 körül minden tünet megszünt, az általános gyengeség is. Teszt: gyors –, PCR – (nov 2.) :D
    Köhögésem nem volt!

    - Anyós (64): enyhe megfázásos tünetek, láz nincs, kis émelygés, gyenge PCR+
    - Após (66): láz nincs, de minden kb ugyanúgy mint nálam, tesztelni nem volt, köhögés száraz
    - Anyós nővére (71): nagyon szarul van, brutál száraz köhögés, láz nincs, minde ua mint nálam PCR+
    - Dédi (93): enyhe megfázásos tünetek, teszt nincs

    Bocs ha hosszú lett. :O
    Persze nem tudjuk kinek mi volt a baja, de több mint valószínű, hogy covid.
    Sajnos eléggé szerteágazó a lefolyás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák