Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz ubyegon2 #62704 üzenetére

    Van egy rakás olyan dolog, amihez nem kell orvosi diploma, leírható és segít. Pl. aszpirin mint minden gyógyszer rendelkezik betegtájékoztatóval. Azt hiszed evidens, hogy elolvassák?
    És egy az egyben be lehet másolni a linkeket kiemelve jellemző dolgokat. Mert az interneten elolvassák ám amit írnak mert az internet sohasem hazudik. De azt a nyamvadt papírt amit a tabletta levél mellé betesznek azt nem ám! Csak colos betűkkel írják pl. az ibuprofén gyógyszereknél, hogy vérhígítókkal tilos szedni!
    Arghhh... :W
    Inkább nem mesélek...
    Lényeg, hogy ha van értelmes hivatkozás, akkor azt idézheted, abban nincs kockázat a hivatkozás megadása mellett. Óvatosnak viszont muszáj lenni a mai világban. Én zöld lámpánál is körülnézek mielőtt lelépek zebrára, és nem egyszer volt hogy eldöngettek előttem a sz**talicskájukkal.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák