Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Darmol #63085 üzenetére

    aszpirin mint minden gyógyszer rendelkezik betegtájékoztatóval. Azt hiszed evidens, hogy elolvassák?

    De az aspirint mindenki ismeri! Gondolják legalábbis. Én annyit tudtam róla, hogy anno az USAF katonái minden napra kaptak egyet és ették meg, hogy a tengerjáró bulihajókon marékszámra ki van rakva kis tálkákban. Én igazából ártalmatlannak gondoltam, de utóbbi 3 évből csak most vettem Aspirin C-t, mikor fájdogált a torkom, de csak egy napig pezsegtettem vele. Régebben másnaposságra azért időnként behabzsoltam egyet-egyet. :B

    Ezeket a gyógyszer dobozába rakott novellákat mindig elkezdem olvasni....igaz egyszerre nem eszek meg többféle bogyót, mert minek. Ha szednem kéne valamit fixen, akkor biztosan odafigyelnék.

    Én zöld lámpánál is körülnézek mielőtt lelépek zebrára, és nem egyszer volt hogy eldöngettek előttem a sz**talicskájukkal.

    Na erről ne is beszéljünk! Csoda, hogy csak ennyi komoly baleset van ilyesmikből. Nekem a jobbkéz szabály a mumusom, mindig benézek mindkét irányba. 20x biztosan megúsztam emiatt.

    (#63086) Parci

    valahogy konzultáljatok dokival, ha gyanakodtok

    Ööö....nem az törpénik éppen PHadre? :P (kicsit feldobott lasztinak láttam)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák