Új hozzászólás Aktív témák

  • lacos001

    senior tag

    válasz Stanlee #55497 üzenetére

    Viktor őfelségét azért hoztam fel, mert ő ott él.
    Ránk nem vonatkozik az ottani sok hülyeség, mintket az itteni hülyeségek érintenek, tudod, hiszen van részed benne ;]

    Szomszéd házban lakik a lányunk osztálytársa az anyukájával.
    Kb 3 hete 38+ lázuk volt, 1 hét itthon.
    8. napon anyuka le lett tesztelve, hogy na, lehet, hogy bekapta a cuccot.
    Az orvosi rendelő egy mélygarázs fölött van. Lent a mélygarázsban kellett megvárnia a dokit, ott vizsgálta meg és le is tesztelték, mindezt úgy, hogy kabát-pulcsi-póló le, csakis melltartó maradt....mélygarázsban 5-6 fokban. Mondta, hogy elég érdekes volt ez a "vizsgálat". Közöltem vele, lehet, hogy mellmustra volt....A lánya felől semmi érdeklődés nem volt ilyen téren, ment is iskolába. Padtársak a lányommal...
    A teszt negativ volt.

    Erre....
    Pénteken fél 2kor ő hozta el a lányokat a suliból. Megérkezéskor kicsit még beszélgettek kint a ház előtt, anyuka, feleségem és a 2 lány.
    Szombaton látom be van kötve a lába és sántikál. Leadtam az infót pajtásomnak, ő fel is hívta mi van vele, mert, hogy láttam...
    Kiderült, hogy péntek miután elmentek tőlünk az esti órákban rosszabbul lett. Szédült és alig tudott lábra állni. Jól bedagadt és kemény a vádlija.
    Csodasebességgel doki, vérvétel...stb. Majd eljutott oda a dolog, hogy trombózisa lett/van. Megszúrták és már gyógyszeren van...
    Holnap megy a doppler vizsgálatra.

    A vizsgáló doki azért beközölte vele, hogy lehetséges átesett a kovidon....
    Napjainkban minden kovid és ez még igy is marad jó ideig.

    #55497 Mind1, én meg rád reagáltam :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák