Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz _Atesz #108444 üzenetére

    Nevetséges, hogy állandóan kézzel nem fogható, kitalált dolgokra hivatkoztok. Ebből táplálkoztok megállás nélkül. Valamit hozzáköltötök, kitaláltok, mintha így lenne. Ki mondta az oltásoknak nincs mellékhatása? Ki mondta ez egy totálisan veszélytelen, mindent elsöprően csodálatos világmegváltó dolog? Pont ti állítjátok így be, hogy azán ősrégi dolgokra, vagy 1-1 kiragadott esetre, esetleg csúsztatott-összevágott valamire hivatkozva verjétek itt a melletek, hogy ugye én megmondtam.
    Tudjuk minden kézzel fogható statisztika, tapasztalat, minden kamu hülyeség, bezzeg a valódi valóság. Ezért vagytok rohadt komolytalanok..... Egy ép eszű normális ember tisztában van vele ezek az oltások mit nyújtanak, milyen kockázataik vannak, ez a vírus főleg kikre veszélyes, milyen kockázatai vannak és milyen gazdasági vonzata. Ti erre képtelenek vagytok. Nekem is van ismerősöm, aki az életben nem fogja magát beoltatni, megvan a véleménye az egészről, mégsem érzi küldetésének, non stop lökje a fa....ságot. Ő így döntött. Szóval ti vagytok a hatalmas nagy agyrém, és hogy valami nincsen ott bent rendben az tuti. :(

Új hozzászólás Aktív témák