Új hozzászólás Aktív témák

  • LuckyL

    őstag

    válasz Disk4mat #103937 üzenetére

    Az általad hiteles információnak tekintett facebook bejegyzésekben csak idős embereket érintett a "súlyos mellékhatás"?

    többnyire idősebb emberek írtak, és ránézésre is rosszabb fizikai állapotúak
    az ismerősi körben is ezeket érintette, igen
    az kell látni, hogy nekem pl, mivel -tudmásom szerint" kutya bajom sincs, könnyebb döntés volt beadatni

    értem én hogy hiányolod a hiteles információt, de én nem végezhetem el az orvosok vagy az újságírók munkáját, én csak abból tudok "dolgozni", amit látok, tapasztalok

    miért a facebook?
    azért mert oda írnak az egyszerű emberek kommenteket..az hogy sok rajta a hülyeség és a dezinformáció, nem biztos hogy azt támasztja alá, hogy az egésze hiteltelen, hiszen látni kell, hogy oda áramlik az érdeklődés, midnenféle csalás is, ahol a valós emberek vannak
    hiába szeretjük (és vagyok én is itt 16 éve) a prohardvert, azért ki kell mondjuk, hogy a maygar internetezők nagy része nem hogy nem járt még itt sose, nem is tud róla

    de kizárt, hogy minden orvos egységesen minden országban ugyan úgy reagálna (adathamisítás, elbagatelizálás, tagadás, le bem jelentés)

    én nem állítok, iylet, csak a magyar panaszokat látom (valószínűleg csak egy marginális részét), és ezekből azt a következtetést vonom le, hogy fennáll a probléma
    hiába is vársz tőlem tudományos linkeket, én nem fogok neked mindenféle oldalakalt linkelni, korábban már linkeltem a facebook oldakat, ahol ezeket olvastam, és mint leírtam van személyes érintettségem is ismerősök által

    csak hogy ne vádolj oltásellenességgel, leírom ezt is:
    nekem nemhogy bajom nem volt a pfizertől, de még az oltást is olyan ügyesen adta be a nő, hogy észre sem vettem, konkrétan ültem és bambultam magam elé értetlenül, mikor mondták hogy mehetek dolgomra

    cryptot minden termékemért elfogadom

Új hozzászólás Aktív témák