Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    Van valamiféle pontos képlet, hogy számolja az MS az ultimate-t?

    Azért kérdezem, mert nekem gold novemberig van, pass októberig, így még nem váltottam át eddig nehogy kevesebb legyen, de ha csak több lehet, akkor sok veszteni való nincs. Az másik kérdés, hogy mennyire van/lesz rá szükség, így évekre előre biztosan nem vásárolnék be, főleg úgy, hogy most is hiába van pass+gold lemezes single játékon játszom, illetve a többi saját játékra még nem is volt időm. :DD
    A pass arra lenne jó, hogy befejezzem a Halo-kat kb., a most bekerült 20 új játék egyike sem keltette fel az érdeklődésemet. Eleve csak goldot terveztem venni jóárasítva alkalmanként, mert witcher, rdr2,odyssey, hez ( és még sorolhatnám) biztosan nem fog kelleni egyik sem, így ha eltűnnének az MS szerverei(gold/pass) az sem zavarna vagy 1-2 évig biztosan(single player jobban bejön konzolon). Ilyen körülmények között valószínűleg nem érné meg nekem beváltani ultimate-re, de ha lesz valamiféle számítása a dolognak, az érdekelni fog.

    Aki konzol nélkül vesz bátran előre 3 évet, annak minden elismerésem! :DDD (jó értelemben)

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák