Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz qdak #3814 üzenetére

    igen, az is lett :(
    elég elkeserítőnek tűnik a helyzet, nem tudja az ember lenyelni a gombócot, hogy penge élen táncolnak a büdzsével és most hogy az autó oda.. tárkonynak meg monteiro-nak nincsen ilyen gond, ott pikk-pakk új lesz az autó. na és ha valóban ez van, akkor jövőre hogy lesz 2 autó ami még komolyabb technika? aggódunk páran.. :U
    aztán a másik, pont a hátsó futómű, ahogy a videoban is elhangzik, ha jobb oldalt kapott, akkor az a bal oldalt is szétküldi, szét is küldte. én nem értek ezzel a konstrukcióval egyet, a mototér résszel sem, de nem én vagyok a tervező, csak egy vélemény a sok közül. de a motortérben is nagy a baj, mert egy tűt nem lehet kb leejteni, most meg ott is lóg minden.
    nem kicsit lehet norbi ki, mert nagyon úgy tűnik, igazából ezt most ő csukta meg. mindegy, nagyon remélem, hogy lesz pénz az autóra és még tudnak egy nagyot alkotni majd. ez a szezon viszont vb dobogó ügyileg is valszeg oda.

    most mondták jobban tájékozottabbak, hogy 800k euro volt az autó... néma csend és döbbenet.. ez iszonyú drága, rémálom

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák